EKG monitor in intra aortic balloon pump machine. Medical equipment

Компанія «ДОЙЧ-ФАРМ» є одним з топових дистриб'юторів медичного обладнання в Україні

ТОВ “Дойч Фарм” – офіційний дистриб’ютор медичного обладнання багатох відомих світових торгівельних марок. Наш асортиментний ряд різноманітний за своїми технічними параметрами та ціновими варіаціями. Це дозволяє здійснювати оптові поставки всього необхідного медичного обладнання до лікувальних закладів за цінами оптимально вигідними для Українського ринку.

Грамотно організована логістика та функціонування трьох логістичних комплексів у Києві, Дніпрі та Львові уможливлює доставку навіть у найвіддаленіші регіони України максимально оперативно.

Переваги співпраці з нами

image
Команда

Справжні професіонали своєї справи, що завжди знаходяться на зв'язку

image
Якість

Надійна система контролю якості на всіх етапах співпраці

image
Сертифікати

Сертифіковані склади, що є невід'ємною складовою загальної системи управління якістю

image

Наразі, у дитрибуційному портфелі нашої компанії представлене різноманітне медичне обладнання, зокрема: автоматизоване обладнання для приготування хіміотерапевтичних препаратів. 

Наші партнери

СМІТТЄВІ (500 × 200 пікс.) (1)
1_6
39
11
1_1
1_2
1_3
1_4

ДОЙЧ-ФАРМ -
ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Компанія «ДОЙЧ-ФАРМ» є провідним українським постачальником фармацевтичних препаратів та виробів медичного призначення. Наша мета — зміцнити систему охорони здоров’я в Україні шляхом залучення, співпраці та ефективних рішень у тісному партнерстві з місцевими та світовими партнерами.    

НОВИНИ КОМПАНІЇ