НАША МІСІЯ

Забезпечити наших клієнтів якісними лікарськими засобами, виробами медичного призначення та винятковим обслуговуванням. Ми постійно працюємо над тим, щоб пацієнти в Україні мали доступ до інноваційних та економічно доцільних товарів.
image
ДИНАМІЧНИЙ РОЗВИТОК

Щодня, ми не втомлюємося ставити перед собою амбітні цілі і досягаємо їх, відчуваючи гордість за свою роботу. Ми дивимося на світ через призму безмежних можливостей та з натхненням і азартом долаємо перешкоди на шляху до успіху.

image
ПОВАГА ДО ЛЮДСЬКОГО ЖИТТЯ

Компанія здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України, а також керується внутрішніми нормативними та розпорядчими документами. Ми цінуємо довіру наших партнерів і клієнтів та нашу ділову репутацію, тому головним пріоритетом компанії є законність і відкритість її ділових процесів. У своїй діяльності кожен співробітник компанії суворо дотримується етичних принципів, закріплених у Корпоративному кодексі "Дойч-Фарм" ,фундаментом якого є повага до людського життя

image
ПРАГНЕННЯ ДО ДОСКОНАЛОСТІ

Ми працюємо відкрито та чесно, дбайливо ставлячись до репутації своєї компанії як надійного партнера у всьому. Надійна компанія - це відповідальна команда провідних фахівців, на яких завжди можна покластися і бути впевненим у тому, що вони виконають взяті на себе зобов'язання. Результативність для нас є ключовим словом. Ми розглядаємо всю свою діяльність як процес, спрямований на досягнення мети.

image
ІННОВАЦІЇ

Найкращій показник професіоналізму для нас – це вдале та гармонійне поєднання надійності, результативності та інноваційного підходу до бізнесу, який ми будуємо та розвиваємо щодня. Нешаблонне та креативне мислення, що не позбавлене елементів критичності на аналітичного підходу – це фундамент, на якому будується наше ставлення до роботи, партнерства, комунікацій та життя в цілому. Такий підхід - має дивовижну здатність – змінювати життя на краще і неодмінно призводить до успіху. Ми це знаємо точно!

НАШЕ БАЧЕННЯ

Наше бачення полягає в тому, щоб стати найкращою фармацевтичною компанією в Україні з точки зору досвіду, інновацій та відповідального підприємництва.