ІСТОРІЯ

КОМПАНІЇ

Найважливіші моменти в історії компанії “ДОЙЧ-ФАРМ”

2017 рік
Реєстрація компанії
ТОВ "Дойч-Фарм" бере свій початок від 2017 року. З моменту заснування і до сьогодні ми будуємо свій бізнес, спираючись на цінності та традиції, які не змінювалися з заснування компанії - це надійність, ефективність та порядність партнерських відносин. Нам важливо розділяти свій успіх з людьми, які займаються спільною з нами справою.
2017 рік
2017 рік
Придбання першого складу
Логістичний ланцюжок постачання лікарських засобів зарубіжного виробництва включає виробництво продукції, зберігання на консолідаційному складі виробника чи дистриб'ютора, доставку товару на територію України, митне оформлення, зберігання на складі вантажовласника-імпортера, дистриб'юцію чи адресну доставку до інших каналів збуту. Всі ці процеси мають відбуватися під жорстким контролем виконання правил транспортування та зберігання препаратів. Інфраструктурні обмеження, зумовлені якістю наявних складів та автотранспортного парку, спонукали нас у 2017 році відкрити власний складський комплекс у Києві.
2017 рік
2018 рік
Розширення автопарку
Фармакологічна галузь має свої специфічні вимоги до транспортування грузів. З цією метою було реалізовано розширення автопарку компании до 12 одиниць спеціальних транспортних засобів. Машини компанії , які перевозять такий тип вантажу - обладнані холодильними камерами які дозволяють регулювати температуру з точністю до 0,5 градуса. Також транспорт оснащений ізотермічним обладнанням та термоізолюючим покриттям стін кузова. Саме це обладнання дозволяє варіювати температуру всередині рефрижератора від -20 до +20 градусів. Крім того, машини з рефрижераторами мають вентиляційні системи та комплекси регулювання рівня вологості, які так необхідні для транспортування фармакологічних засобів.
2018 рік
2019 рік
Мережа більше ніж в 100 постачальників
Компанія «ДОЙЧ-ФАРМ» є провідним українським постачальником фармацевтичних препаратів та виробів медичного призначення. Наша мета — зміцнити систему охорони здоров’я в Україні шляхом залучення, співпраці та ефективних рішень у тісному партнерстві з місцевими та світовими партнерами. Для цього ми постійно працюємо над розширенням мережі постачальників. У 2019 році їх кількість вже налічувала більше 100 надійних та перевірених партнерів.
2019 рік
2020 рік
Придбання другого складу
Низька узгодженість логістичних систем спричиняє збільшення витрат і зниження обсягу постачання лікарських засобів споживачам. Для подолання цієї проблеми та з метою надання якісних, оперативних та доступних послуг для наших партнерів з 2020 року наша компанія має у своєму здобутку 2 склади, що розташовані по всій Україні.
2020 рік
2021 рік
Збільшення автопарку
Для покращення якості та збільшення оперативності доставки , компанія “Дойч-Фарм” значно розширює свій автопарк. В умовах розширення сфери діяльності компанії та розгалудженої мережі партнерів ми збільшили свій автопарк до 30 грузових машин. Незважаючи на пандемію і сповільнення економічного зростання, наша компанія розширила межі своєї активності та стала ще ефективнішою.
2021 рік
2022 рік
Відкриття власної логістичної компанії
2022 рік ознаменувався для нашої компанії придбанням третього складу. Загальна площа складських приміщень ТОВ "Дойч-Фарм" наразі складає близько 6000 кв. м.
2022 рік

Gallery

All
Pediatric
Neurology
X-ray
Pulmonary
Traumatology
Cardiology