Face mask production line in modern factory . Concept of covid-19 coronavirus 2019 provention .

ТОВ «ДОЙЧ-ФАРМ» перевірений дистриб'ютор витратних медичних матеріалів в Україні

«Дойч-Фарм» – це компанія фундаментом побудови надійного та довгострокового партнерства якої складають довірчі, чесні стосунки з партнерами та співробітниками.

Ми вже не перший рік будуємо свій бізнес, спираючись на цінності та традиції, які не змінювалися з заснування компанії. Нам важливо розділяти свій успіх з людьми, які займаються спільною з нами справою. Свій розвиток ми бачимо у спільному вирішенні завдань, які постають перед нами та нашими клієнтами.

Ми постійно працюємо над ефективністю бізнес-процесів та оптимізацією маркетингової діяльності. Завдяки чому пропонуємо клієнтам найкращі умови.

Розвинена логістична та складська мережа компанії налічує 3 сучасні складські комплекси у Києві, Дніпрі та Львові, загальною площею понад 6000 м2. Доставка витратних медичних матеріалів – ведеться у всі регіони України.

Переваги співпраці з нами

image
Команда

Справжні професіонали своєї справи, що завжди знаходяться на зв'язку

image
Якість

Надійна система контролю якості на всіх етапах співпраці

image
Сертифікати

Сертифіковані склади, що є невід'ємною складовою загальної системи управління якістю

fbgv8hzapkz4c5hkap0dyvehnz6n39r0

У прайс-листі дистриб’ютора налічується понад 6350 найменувань, серед яких набори для препаратів з інфузивним пакетом, набори для внутрішньовенного введення, набори для передачі препаратів, різного роду конектори, голки та епідуральні набори.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб у будь-якому куточку України такі якості, як акуратність, надійність, гарантії поставок, гнучке реагування на потреби, асоціювалися у наших партнерів зі словом «Дойч-Фарм».

Разом ми робимо витратні матеріали, фармакологічні препарати та медичне обладнання – доступними.

Наші партнери

СМІТТЄВІ (500 × 200 пікс.) (1)
1_6
39
11
1_1
1_2
1_3
1_4

ДОЙЧ-ФАРМ -
ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Компанія «ДОЙЧ-ФАРМ» є провідним українським постачальником фармацевтичних препаратів та виробів медичного призначення. Наша мета — зміцнити систему охорони здоров’я в Україні шляхом залучення, співпраці та ефективних рішень у тісному партнерстві з місцевими та світовими партнерами.    

НОВИНИ КОМПАНІЇ